Co czeka nas po śmierci? Nie wierzył, dopóki nie przeżył śmierci klinicznej

Top wideo

"Mapa nieba. Nauka, religia i zwykli ludzie udowadniają, że zaświaty naprawdę istnieją" to kolejna książka Ebena Alexandra, autora bestsellerowego "Dowodu".

Znakomity amerykański neurochirurg w swojej pierwszej książce opowiedział o niesamowitej podróży, jaką odbył w czasie śmierci klinicznej. Teraz naukowiec dostarcza kolejnych dowodów na to, że życie po śmierci istnieje.

Wszystko jest związane z moimi badaniami naukowymi nad świadomością. Nauki musi wreszcie przyznać, że to właśnie istnienie świadomości jest podstawą funkcjonowania naszego świata - mówi naukowiec.

Komentarze (209)

wankac 21.02.2018 12:22 Zgłoś
Tyle że.. nie MÓZG a Narzędzie Próbne.. w modelu gatunkowego Zwierzoludzia...Pełnosprawność taką (ZAPLANOWANE ETAPY dochodzenia świadomego) można uzyskać tylko poprzez OTWARCIE się i werbalną KOMUNIKACJĘ z SYSTEMEM STERUJĄCYM Wspierającym MATERIALNOŚĆ PRÓBUJĄCĄ się wydobyć z FAZY WSTĘPNEJ ZAISTNIENIA MASOWEGO. Nie dla wszystkich KIEŁBASA.. czyli Faza DRUGA ISTNIENIA Z otwartym umysłem, Rozsądkiem i chęcią POZNAWANIA OSOBISTEGO... tego co JEST... ale poza zasięgiem Ograniczonej ..umysłowo., chaotycznej Materialności ( tylko Śmiertelnych).
wankac 26.12.2015 16:03 Zgłoś
Chęć Poznawania Najlepszych, Najwartościowszych ZASAD dot TWORZENIA WIEDZY MÓZGU! Makówki nasze, Ziemniaczków śpiących, zawierają śmieci Małpowania Nalotu Tradycji i Bazy ODBIORU podstawowych Zachowań Zwierzęcego Świata.. Impulsów ODBIÓR Nieświadomy.. Nie daje PODSTAW MYŚLENIA bo to tylko Wewn Belkot Zwierzoludzia.. Jak ? http://drogarozwojowa-sens.blog.onet.pl/ Tu Macie Wszystko co jest WIEDZĄ od "DOBRO" czyli PROGRAMU do którego odwołujcie się w celu URUCHOMIENIA PROCESU DOSKONALĄCEGO wasze Makówki Bo Świadomi jesteście mierności wysiłków Zwierzoludzia.. jeśli Nie? to Zgnijecie w piachu bo żyliście Bezmyślnie.. i bez sensu... kopulowaliście jak Stada Zwierzęce... by z tego 'rozkosz', Ulgę czynić...http://drogarozwojowa-sens.blog.onet.pl/
wankac 29.07.2015 14:26 Zgłoś
Masz Rację! Toto w nas, Modelu Zwierzoludzia, bazującego na podstawowych odruchach bezwarunkowych (Sic!).. od wieków Niezmiennie Barbarzyńskich mas (wojny i głupota.. naiwności etc...) ma NARZĘDZIE PRÓBNE a Śmietnik który.. samodzielnie lub pod Presją tradycji.. programuje..?.. nie jest ..."mózgiem"...bo...Taki WYMAGA PODSTAW UNIWERSALNEJ WIEDZY ZAPLANOWANEJ i ISTNIEJĄCEJ W... . WYŻSZYM... PROGRAMIE.. ale dla Rozsądku i potencjału jaki dostają nieliczni w masie... Profani ...za życia już są ...MARTWI.. bo Nieświadomi a głupi..i puści.
wankac 29.07.2015 14:13 Zgłoś
Być 'dobrym" a DOBRYM UMYSLOWO.. i Świadomie czerpac z UNIWERSALNYCH POIDSTAW już..;/ MYSLENIA Jakie Zaplanowala jakaś MYSL TWÓRCZA wraz MATERII DROGĄ.. ROZWOJU UMYSŁOWEGO.. do Max a jest to Najwyższy POZIOM - ROZUMNA ŚWIADOMOŚĆ.. budowana poprzez POMOC EDUKACYJNĄ SYSTEMU i . Świadomą Potrzebę SYGNALIZOWANA jako NASZ PROGRAM POTRZEBY.. który dzięki KOMUNIKACJI i KONTROLI w nas tzw "JAŹNI" Obu... a INTELIGENTNEJ FUNKCJI FUNKCYJNYCH Mechanizmów SYSTEMU.. dociera w Pewnym momencie (!) przez nas nieustannie i z Determinacją (Najwyższy Nasz PRIORYTET ŻYCIOWY!) i Uzyskujemy TO CO Daje POMOC tzw "DOBRO" a PROGRAMU EDUKACJI UMYSŁU a to Mózg i Zaplanowane Dla niego PODSTAWY...(tak!) w naszym Nijakim Narzędziu Próbnym na Ziemi i w gatunku... Bezrozumnym...(http://drogarozwojowa-sens.blog.onet.pl/ )
wankac@op.pl 13.07.2015 15:04 Zgłoś
BEZROZUMNI.. tak mają.. Malignę dot ich ruchu w Mgle Niewiedzy o STANIE RZECZYWISTYM... Stworzonej przez nas "rzeczywistości" jako odbicia naszej naiwnej wiary w Siebie i Makówki Próbne.. skąd wyjmujemy senne Marzenia i kroki nasze kierujemy.. na Ścieżki DONIKĄD.. bo nie znamy CELU ani SENSU,. KLUCZY do Tego co DANE ale na Dużo wyższym... STOPNIU Zaawansowanych PRZEMYŚLAN( na nie Uznawań Bez Pokrycia) DOT. PRAWDY i POTRZEB MATERII ZAPLANOWANEJ DROGI OŚWIECANIA w Zwierzoludziu, Narzędzia Próbnego... (Proces ewolucyjny Umysłu a Skok do ISTOTY ŚWIADOMEJ)... http://drogarozwojowa-sens.blog.onet.pl/
~P 12.02.2015 17:56 Zgłoś
badamy zaledwie 4% materii,tej widocznej.Na temat mechaniki kwantowej jesteśmy na począteczku,to co możemy mówić o śmierci???
Gość 28.11.2014 10:47 Zgłoś
to Ty nigdy nie będziesz "dobrym" skoro tu jesteś :)))
Gość 27.11.2014 00:49 Zgłoś
Coś musi być bitem informacji pomiędzy materią i antymaterią.
Gość 26.11.2014 17:43 Zgłoś
TRZY LITERY - DMT, tu należy szukać przyczyn doświadczeń "śmierci klinicznej".
gafir 26.11.2014 09:48 Zgłoś
po operacji nie mogli mnie wybudzić,widziałem wszystko co robili i mówili widziałem pacjenta którego przywieżli po wypadku jak go ratowali po wybudzeniu wszystko opowiedziałem,nikt mi nie wierzył chociaż potwierdzili że tak było
kal234 25.11.2014 20:10 Zgłoś
Proste. Dla sceptyka nie istnieją żadne dowody.
Gość 25.11.2014 17:52 Zgłoś
Proste. Majaczenia mózgu na krawędzi istnienia nie są dowodem.
Acca 25.11.2014 15:39 Zgłoś
Wiara nie wynika (lub raczej nie powinna) z dowodów naukowych. To śmieszne jak bardzo wielu chce udowodnić istnienie lub nieistnienie Boga. Cokolwiek zrobimy, jakiekolwiek urządzenie zbudujemy nigdy nie uda nam się "zmierzyć" Boga. Wszelkie dowody to bezsens, jednocześnie każdy ma dostęp do jedynego dowodu tkwiącego w nas. Z naukowego punktu widzenia istniejemy jako gatunek 2-3 mln lat, tzw homo sapiens z tego to zaledwie 190 000 lat, nasza "cywilizacja" to jakieś 10 000 lat. Przez te ostatnie 10 000 lat ciągle główkujemy ... gdzie ten BÓG. Jak myślicie, o czym będą główkować nasi następcy za kolejne 10 000 lat ?? Cokolwiek to będzie, na pewno z jednym pytaniem będziemy w tym samym miejscu. :)
wankac@op.pl 25.11.2014 15:01 Zgłoś
Wszystko jest w WIEDZY O GATUNKU BEZROZUMNIE Opuszczającym ten padół http://drogarozwojowa-sens.blog.onet.pl/
Ich 25.11.2014 14:55 Zgłoś
Co ma do tego ateizm?
Logiczny 25.11.2014 13:38 Zgłoś
Szczery do bólu Twoje ostatnie zdanie ukazuje twoje ograniczenie umysłowe, naprawdę. Śmierć kliniczna to jeszcze nie jest "prawdziwa" śmierć, mózg jeszcze działa. Bez mózgu ciebie nie ma, proste

Pokaż następne komentarze