GWIAZDY na wyścigach konnych!

Top wideo

Dni Zjednoczonych Emiratów Arabskich zgromadziły rzeszę fanów wyścigów konnych. Swoje typy obstawiały również rodzime gwiazdy, jak Kasia Sokołowska, Maciej Zień, Marcin Tyszka czy Łukasz Jemioł.

Wyścigi, które odbyły się 25 sierpnia na służewieckim Torze Wyścigów Konnych były jedną z 72 gonitw światowych w tym roku. Ekskluzywne wydarzenie przyciągnęło uwagę wielu osób, nie tylko fanów wyścigów, ale również mody.

W strefie VIP wykreowano zielony salon Warszawy, w którym okazale prezentował się zatopiony w zieleni „Tajemniczy Ogród” z ubraniami z kolekcji Macieja Zienia, Łukasza Jemioła oraz butami marek Kazar i Scallini.

Wielka moda plus wyścigi konne. To od zawsze, na całym świecie szło w parze. To jest jedna z najlepszych symbioz, jakie mogły się wydarzyć ­ - powiedział Łukasz Jemioł.

Podczas niedzielnego wydarzenia tor odwiedziło ponad cztery tysiące osób. Najważniejszy bieg o  Nagrodę Europy wygrał siedmioletni ogier francuskiej hodowli Amaretto. Nagrodą główną było 60 tys. złotych, a za zajęcie pierwszego miejsca w mini cyklu trzech europejskich gonitw dodatkowa premia 30 tysięcy euro!

Komentarze (1)

Gość 06.10.2013 12:28 Zgłoś
W filmiku nie ma ani jednej gwiazdy. Jest Warszawkowe Towarzycho na rzecz Pustki i Tandety.