Jak optycznie POWIĘKSZYĆ oko? Sprawdź makijażowe tricki!

Top wideo

Duże oczy to jeden z najseksowniejszych atrybutów urody. Zobacz, jak za pomocą makijażu sprawić, by wyglądały na większe. Makijażowe tricki zdradza Karolina Gilon.

Podstawową zasadą optycznego powiększania oczu jest wykorzystanie jasnych kosmetyków do wyeksponowania oraz ciemnych do ukrycia poszczególnych części oka, powieki i brwi. Pamiętaj, że do tego typu makijażu nie powinnaś używać cieni o perłowej barwie.

Do tego makijażu potrzebujesz podkładu, korektora, cielistego i brązowego cienia, brązowej i białej kredki oraz tuszu do rzęs. Karolina Gilon podpowiada w Krok po Kroku, jak powiększyć optycznie oko!

Nagranie zostało realizowane w atelier fryzjerskim Fabryka Marzeń, przy Al. Szucha 8 w Warszawie.

Źródło zdjęć: Shutterstock

 


 

Komentarze (6)

JimmiXS 14.08.2016 00:54 Zgłoś
sHiGOS http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
alpina 02.10.2015 12:11 Zgłoś
Piękny makijaż, ale w domowych warunkach, bez doświadczenia ciężko jest go zrobić. Ja próbowałam ze sztucznymi rzęsami, byłam u kosmetyczki na przyklejaniu, efekt był, ale oczy miałam podrażnione, wyglądałam, jakbym cały czas była wzruszona ; ) teraz już nie kombinuję. Maskara http://www.maybelline.pl/Produkty-do-makijazu/oczy/maskary/Lash-Sensational.aspx , od czasu do czasu eyliner i już.
gośćAnlevy 07.04.2015 15:57 Zgłoś
Doskonały efekt powiększonych oczu daje przedłużanie rzęs. Chodzę do salonu, ktory pracuje na profesjonalnych produktach http://noblelashes.pl/# i jeszcze się nie zdarzyło, żebym byla niezadowolona.
frrgcxggh 16.02.2014 09:03 Zgłoś
ROuNY1 <a href="http://hfnphshgdbpx.com/">hfnphshgdbpx</a>, [url=http://dxjvorfolbhe.com/]dxjvorfolbhe[/url], [link=http://lmlrxocyfebb.com/]lmlrxocyfebb[/link], http://kldufiqufpqh.com/
swwodsdavi 21.12.2013 04:54 Zgłoś
eQmYbA <a href="http://jkdezchydhoo.com/">jkdezchydhoo</a>, [url=http://rgeipqrzjuog.com/]rgeipqrzjuog[/url], [link=http://sriznfvkwynd.com/]sriznfvkwynd[/link], http://xeldprpmuzpp.com/
Gość 15.09.2013 19:38 Zgłoś
ta dziewczyna nie potrzebuje makijażu,bo bez niego dobrze wygląda.