Nastoletnie następczynie Chodakowskiej: "Studia mogą skrzywdzić"

Top wideo

Mimo młodego wieku nazywane są już "następczyniami Ewy Chodakowskiej". Ich blog odnosi coraz większe sukcesy, i tylko na Facebooku ich poczynania śledzi ponad 100 tysięcy użytkowników. Jak blog, którego prowadzą, wpłynął na ich plany zawodowe? Siostry Bukowskie opowiedziały nam, co robią oprócz pisania bloga, dbania o odpowiednią dietę i wykonywania kolejnych treningów.

Studiowałyśmy, ale w pewnym momencie zrozumiałyśmy, że warto jest w życiu robić to, co się lubi. Nie warto poświęcać całego życia na zdobywanie pieniędzy czy ślepe podążanie za czymś, co ma być dochodowe, tylko może lepiej skupić się na czymś, co nie będzie przynosiło aż takich korzyści, ale będzie uszczęśliwiało. I dlatego porzuciłyśmy studia i chcemy zacząć od następnego roku, coś co nas kręci - stwierdziła Martyna Bukowska. Uważam, że studia czasem mogą skrzywdzić.

Dają dobry przykład młodzieży?

Źródło zdjęć: bukowskie.blogspot.com

Komentarze (244)

milka 17.04.2017 13:15 Zgłoś
Dajemy zarabiać cwanym pustym celebrytkom, które psują młodzież. A wartościowi ludzie nie mają siły przebicia. Smutne. Nastolatka napisała 3 powieści i nie ma znajomości i pieniędzy, żeby pokazać na świat.
milka 17.04.2017 13:10 Zgłoś
Choroba czasu terażniejszego. Odchudzanie.siłownia . solarium. Facebook. Komórka. Sztuczne usta i piersi. Płakać czy śmiać się. A szkoła wiedza książka gdzie , nie ma przebicia.
Baby Prada Book Quot 14.07.2015 13:16 Zgłoś
Have the opportunity to recommend to the sisters around! Bag after her boyfriend to help pick a good birthday gift, from the packaging to get the goods are very satisfied with the quality, shipping soon, really like this one, customer service attitude is also very good! Bags received, and their own imagination, like, like! Workmanship is very fine, color is also very positive, exquisite leather is really oh, logistics quickly, once happy shopping! Bags received, is the ideal color, and consistent description, packaging is very good, the seller very carefully, gave a card pack, although expensive, feeling or value for money. [url=http://www.ersav.com/wscp/TeiBlili.aspx?prada/Baby%2BPrada%2BBook%2BQuotes]Baby Prada Book Quotes[/url]
Prada Waist Bag Onli 01.07.2015 07:00 Zgłoś
I liked it, New Year festival time to buy, especially good-looking bag a bargain, good workmanship, the pattern is also nice, liked to get physical. Poly cost 20 bucks to buy cheaper than it is now. 5 points it so nice to have photo evidence bag ah. <a href="http://stylebutler.net/BaneStatus.asp?prada/Prada_Waist_Bag_Online" >Prada Waist Bag Online</a>
$19 Authentic NFL Je 26.05.2015 18:03 Zgłoś
Wear comfortable, good store attitude. Very satisfied! Jersey received, meticulous workmanship, good quality, comfortable to wear, handmade soft jersey received, work quality are good, with the same jersey as described received, s numbers are large enough. The seller is very nice, very warm, very pleasant shopping. [url=http://www.siltcoop.it/images/index.php?$19_Authentic_NFL_Jerseys.html]$19 Authentic NFL Jerseys[/url]
prawda 04.12.2014 08:08 Zgłoś
niech ktoś tym galeriankom powie, że Słońce nie kręci się dokoła ziemi.. albo zatrudnijcie je w telewizji.. tam takich potrzebują..nic nie trzeba umieć, wiedzieć..
Gość 03.12.2014 21:37 Zgłoś
Nie chodzi o to, czy ktoś idzie na studia czy nie. To indywidualna decyzja i nie każdemu studia są potrzebne. Zgadzam się z tą opinią w 100%. Problem w tym, że one są po prostu głupie. Sposób w jaki mówią krzywdzi mnie. Oczywiście nie muszę ich słuchać i już nie będę, ale mam również prawo wyrazić moje zdanie. A ona niestety im nie pochlebia. Ale każdy sobie rzepkę skrobie i wygląda na to, że one mają całą rzeszę fanów, więc poziom ich intelektu widocznie do wielu przemawia. Uśmiałam się przy stwierdzeniu tej ciemniejszej, że "książki pisze". Ubaw po pachy...
Prawda 03.12.2014 18:01 Zgłoś
Tatus i mamusia utrzymują?? Po co studiować?? Jak da sie dupala komu trzeba to bedzie odpowienie zatrudnienie(pewnie media)
łoł :) 03.12.2014 11:58 Zgłoś
Dobre :D hehehehehehehehehe
Marek 01.12.2014 15:48 Zgłoś
Dziewczyny mają racje są ładne młode i zgrabne kasę zarabiają za reklamę na blogu !!Za to krytykanci po studniach maja 2 lewe ręce zapieprzają w markecie przynieś podaj albo na kasie!!Poziom studiów w tym kraju jest żenująco niski potwierdzają to nawet wykładowcy!Nie jeden na pewno się ślinił na widok ich zdjęć.A są zdecydowanie ładniejsze od Tuskowej !!
Pink 30.11.2014 15:12 Zgłoś
Ja też jestem w szoku.Składam litery w wyrazy i choć to język polski (tak domniemam),nie rozumiem sensu.Czy nowomowa i brak procesów myślowych uniemożliwią już niebawem komunikację między ludżmi?
Gość 28.11.2014 22:16 Zgłoś
Opamiętajcie się dziewczyny, nie zabierajcie publicznie głosu, bo jesteście żałosne.
Rourke 28.11.2014 15:09 Zgłoś
Mój drogi pustaku, a laski które bawią się w sponsoring ciągle jeżdzą po ciepłych krajach i mają fury po 350 tys zł. I komu tu brakuje intelektu :P Widzisz niestety jesteś pusta, coś jak one tylko ty w biedzie nawet źle na wszystko patrzysz. (biedzie jak nie finansowej to umysłowej, pzdr)
Rourke 28.11.2014 15:07 Zgłoś
Jetem w szoku, gimbusy likują bo chłopakom się podobają młode dziewczyny a pisarki internetowe myślą że to dziewczyny tam wchodzą dla fitnessu, jak powiedziałem to dziewczynie to myślałem żę padnie ze śmiechu. Sory inny target moje miłe, jeszcze je obrażacie porównaniami do Chodłakowskiej.
bolus 28.11.2014 00:05 Zgłoś
Masz zupelna racje kolega ze mna bylo podobnie tylko ze ja skonczylem tylko zawodowke ale po 2 latach w pracy na budowie zostalem doceniony i szybko zostalem wyslany zebym zrobil technika i 3 letnie studia i zostalem kierownikiem na budowach gdyby nie wlasne checi nadal bym pewnie rowy kopal gdzies po budowach...najwazniejsze w zyciu sa checi bo bez nich to skonczysz w jakiejs marnej pracy w ktorej musisz pracowac i nawet jej nie lubisz.
Enty 27.11.2014 18:45 Zgłoś
Dwie głupie labadziary ;-D

Pokaż następne komentarze