Piwo i kolejny trening? Tych sposobów unikaj w walce z ZAKWASAMI

Top wideo

Co powoduje zakwasy, jak ich uniknąć i jak radzić sobie, gdy już się pojawią? Oto kilka podsatwowych zasad.

Co wspólnego z zakwasami ma kwas mlekowy? Czy piwo jest właściwym sposobem na walkę z bólem po treningu? Czy mięśnie lepiej rozćwiczyć, czy dać im czas na regenerację i odpoczynek? Zobaczcie kilka najpopularniejszych faktów i mitów na temat zakwasów.

Dodaj komentarz

Komentarze (9)

Gość 17.04.2014 13:13 Zgłoś
ja od czasu do czasu po treningu lubie perły się napic
Odpowiedz
0
Gość 15.04.2014 16:49 Zgłoś
bosh co za muuuuuuza!!!!
Odpowiedz
0
sporthaus 14.04.2014 21:55 Zgłoś
niektóre napisy (szczególnie te najdłuższe) rzeczywiście za szybko schodzą, ale to jeszcze mogę znieść (po prostu wciskam pauzę), ale ta muza mnie dobija......co to ma być jakaś piosenka dla dzieci? mi się to ze sportem i zakwasami nie kojarzy, chyba że miał to być kontrast do piwa i spoconych ciał. A tak serio to po prostu ją zmieńcie, bo żena poszła.
Odpowiedz
3
bu 14.04.2014 15:54 Zgłoś
glupoty piszecie wystarczy regularnie pic wode mineralna niegazowana ona wyplukuje kwas mlekowy z miesni !!!!!!!!!!!!!! I problem z glowy
Odpowiedz
-1
trejner 14.04.2014 14:44 Zgłoś
Tzw popularne zakwasy to mikro urazy - to prawda, uzywanie zwrotu "zakwasy" wzielo sie nie wiadomo kiedy i sie przyjelo. Piwo to wspanialy srodek na "zakwasy" - dlaczego? "Zakwasy" to bol, a jak wiadomo kilka lub kilkanascie butelek pifffka doskonale znieczula..
Odpowiedz
0
Miki Maus 14.04.2014 12:47 Zgłoś
Odpoczynek to podstawa, niektórzy koniecznie muszą się codziennie katować na siłowniach bo myślą, że tak ma być. Ja trenuję siłowo 3x na tydzień do tego 3x basen i jazda rowerem na co dzień, i dodając zbilansowaną dietę efekt jest świetny. Regeneracja? 3 szklanki siarczanu magnezu (spożywczy) do wanny i nic lepszego nie ma.... do tego dorzucam 2x saunę po basenie.... trzeba pamiętać, że trzeba być wypoczetym i rześkim, tylko wtedy wiemy, że jest o.k, jak mamy zakwasy i jesteśmy zmęczeni to znak, że źle coś robimy i te kilka dni trzeba się regenerować.
Odpowiedz
0
Gość 14.04.2014 12:17 Zgłoś
za szybko te napisy mijają
Odpowiedz
9
Gość 14.04.2014 11:32 Zgłoś
"sukces" w biznesie polegał na oszustwie a w polityce na kłamstwie! stąd kryzys! Niewolnicy=kasę gadżety mogą ci ukraść liczy się kim jesteś nie co masz+brak czasu i zdrowia by tym się nacieszyć stres strach ryzyko kradzieży napadu porwania Wkrótce będziecie kupować i płacić za świeże powietrze do oddychania jako najbardziej pożądany i luksusowy towar tak jak dziś kupujecie wodę do picia w hipermarkecie w butelkach bo ta z kranów rzek itp. nie nadaje się już do picia. firmy sprzedają coraz droższe coraz bardziej skomplikowane i coraz łatwiej psujące się produkty by ludzie kupowali ich więcej by kupowali nowe po wpływem mody itp ich naprawa jest nieopłacalna.
Odpowiedz
0
Gość 14.04.2014 11:28 Zgłoś
a naukowcy przestrzegają nas przed zdrowotnym samobójstwem zjadaniem zbyt dużej ilości soli, cukru, czerwonego mięsa, tłuszczu. Teraz do tej listy trzeba dodać... białko. Z badań wynika, że dieta bogata w białko jest równie szkodliwa jak wypalanie 20 papierosów dziennie Prowadzone przez 20 lat badanie amerykańskich naukowców dowodzi, że spożywanie w średnim wieku dużych ilości białka zwiększa o 74 proc. ryzyko śmierci. Cztery razy rośnie ryzyko zachorowania na raka, kilkakrotnie wzrasta także ryzyko zachorowania na cukrzycę
Odpowiedz
-15