Przesłuchiwała polskie MORDERCZYNIE i MAFIOZÓW

Top wideo

Znana dokumentalistka i dziennikarka Katarzyna Bonda opowiedziała nam, jak wyglądała jej praca przy dwóch dokumentalnych książkach "Polskie morderczynie" i "Pochłaniacz".

Historie złamanych kobiet, które dokonały brutalnych morderstw zbierała przez ponad 3 lata. Twierdzi, że kolejny raz nie podjęłabym się tego zadania. Kim były jej bohaterki i jak wyglądała praca z nimi? Żeby kobiety mogły dokonać zbrodni, najpierw muszą nabyć męskich cech. Nie rodzą się z nimi - mówi. Dokumentalista musi otowrzyć bohatera. One by mi tych wszystkich rzeczy nie powiedziały, gdybym ja to zrobiła tak, jak to się pisze dzisiaj książki - mówi.

Na swoim koncie ma również najnowszą książkę na temat polskiej mafii, która powstała na podstawie historii członków mafii pruszkowskiej w latach 90. To były czasy, kiedy nie było tygodnia bez informacji o wybuchu, albo o egzekucji. Raz w tygodniu musiała być albo bomba, albo musieli kogoś odstrzelić.

Komentarze (12)

Gość 08.09.2014 10:27 Zgłoś
zabojstwo zabojstwo nieruwne kaska wisniewska to wyrachowana baba i wiekszsc zabijajocych dzieci to dzieci szatana.. natomiast kriminalnosc innych kobiet tych maltretowanych tez nie jest do zglebienia bo przewaznie so to kobiety chore na uzaleznienie od tych osob kture je maltretujo ..mojo kolezanke byly maltretuje sms dzwonieniem lata mowie zmien numer a ona ze nie bo moze jo ktos szukac.. mowie to powiadom te osoby ze zmienilas a ona ze nie bo to jej zasady ..uwazam ze kobieta zdrowea przy zmyslach jak jest maltretowana to zmienia miejsce zamieszkania jak nie ma to idzie do gminy i nie wychodzi z urzedu dopuki nie rozwiazo jej problemu z zamieszkaniem z sadysto..jak mozan 20 lat dac sie tluc i pozwalac by dziecko na to patrzylo i az dojdzie do tragedi ze dziecko chcialo bronic matke i dziecko zginelo z rak ojca..chcem przeczytac to ksiazke jak w niej nie bedzie prawdy toja napisze prawde..dobrze robio ci co uciekajo z domu lepiej dom dziecka niz maltrtowanie..
Rafael 05.09.2014 15:06 Zgłoś
Ofiary? ty głupia cipo ty jesteś ofiarą losu... Jak mozna nazywać ofiarą babsko które zabiło własne dziecko....
anitka 30.08.2014 23:34 Zgłoś
podobna do Shakiry;]
artamatorcom 20.08.2014 11:34 Zgłoś
co znaczy honorowe chłopaki ? Czy jakiś głupawych filmów o Zorro albo Winnetou się naoglądałaś ? Powiedz to określenie rodzinie, którą ten "honorowy" koleś skrzywdził ! Co za denna baba
Gość 13.08.2014 16:22 Zgłoś
bo ma wade zgryzu
Gość 13.08.2014 12:46 Zgłoś
czemu ta kobieta tak dziwnie mówi, przeszkadza mi to w słuchaniu jej
Gość 13.08.2014 06:02 Zgłoś
Jagoda,jak ofiara moze byc kobieta ktora pchela nozem 5 razy swoja corke...chyba masz cos z giowka nje tak...
Przemol z Tychów 13.08.2014 01:33 Zgłoś
Piękna ta kasia, ohh.
chris 12.08.2014 20:44 Zgłoś
"Zeby kobiety popelnily zbrodnie NAJPIERW musza nabyc meskich cech ? " Chyba cos na bakier z historia , psychologia a nawet geografia , no ale to typowa 100% feministka , jakich zmyslnych morodow dokonowaly kobiety w przeszlosci ale I nie tylko to nawet facetom by do glowy cos takiego by nie przyszlo , musisz sie zaglebic w histoire a nie gdakac piate przez dziesiate .
Gość 12.08.2014 20:30 Zgłoś
co wy pierniczycie morderca to morderca . Jeśli chodzi o kobiety to wy same dyskryminujecie wszystkich wokół was a potem jesteście takie poszkodowane......Unia europejska ,bilateralność sadow w Polsce przecież to fikcja.......
Jagoda 12.08.2014 18:06 Zgłoś
Kobiety, które odsiadują wyrok za zabójstwo, to przeważnie OFIARY, mimo że są sądzone jako sprawczynie. Musiały przejść przez piekło, a zabiły w ostateczności. One juz swoje złe czasy przeżyły, powinny być uniewinnione w większości przypadków.
Gość 12.08.2014 13:55 Zgłoś
Ja się musiałam uciekac z domu rodzinnego właściwie to nawet nie miałam na mieszkanie i poszłam do obcych ludzi, bo albo ja bym ukatrupiła bracika albo on mnie , łatwo się ludzi ocenia gdy się samemu nie było w sytuacji bez wyjścia.