SONDA: Co myślisz o opalaniu TOPLESS?

Top wideo

Czy opalanie topless jest obsceniczne i powinno być zakazane? W wielu krajach taki zakaz to normalność. Sprawdźcie, co powiedzieli nam warszawiacy!

Jak Polacy radzą sobie z tematem topless? Po jednym z głośnych medialnych procesów, dwie szczecinianki, które w 2008 roku opalały się topless na jednym z kąpielisk i przegrały w sądzie pierwszej instancji, ostatecznie zostały uniewinnione.  

Jak od tego czasu zmieniło się postrzeganie tematu topless? Czy opalanie bez stanika to zachowanie nieobyczajne i powinno być karane? Czy bardziej krępuje kobiety czy mężczyzn? A może jest mile widziane?

Lubicie topless?

Komentarze (3)

ostatni pieknie zako 10.09.2013 17:02 Zgłoś
ostatni pieknie zakonczyl
Gość 10.09.2013 16:53 Zgłoś
Flirt to oszukiwanie też siebie lepiej jak ktoś was lubi za to kim jesteście nie jak wyglądacie a wegetarianki są najsexowniejsze:)od mięsożernych pasztetów,baleronów wolę melony wegetariańskie:)J.Krupa,P.Anderson,B.Bardot,T.Turner=70 lat wygląda na 30=bez smalcu:)nie są jak wieloryby/pasztety tylko jak piękne kwiaty/owoce="jesteś tym co jesz" mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? ubiór to czas i kasa a sex to nie zabawa=ma poważne konsekwencje: dzieci choroby gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby sierot zdrad rozwodów gwałtów prostytucji aborcji zboczeń
topleska 10.09.2013 15:29 Zgłoś
Może nawet bym się nie wstydziła opalać topless, bardziej obawiałabym się zboczuchów ;-)