SONDA: Kim jest hipster?

Top wideo

Podobno wyznacznikiem stylu hipsterów jest przede wszystkim ironiczny stosunek do mainstreamu oraz manifestowanie swojej indywidualności. A co myślą o tym stali bywalcy targów mody i designu. Czy sami również uważają się za hipsterów?

Wzorem hipstera jest człowiek, który siedzi na Placu Zbawiciela, ewentualnie krąży w rejonie Powiśla. Zwykle jest ubrany w sposób niechlujny, ale niezwykle przemyślany

Kojarzy mi się z wyglądem menela i drogimi gadżetami.

To tylko niektóre wypowiedzi zebrane podczas naszej sondy. Posłuchajcie, co myślą o hipsterach uczestnicy tegorocznego Mustache Yard Sale, który odbył się w czerwcu w Pałacu Kultury i Nauki.

Źródło zdjęć: Shutterstock

Komentarze (2)

Gość 01.08.2013 09:49 Zgłoś
yznacznikiem stylu hipsterów jest między innymi ironiczny stosunek do mainstreamu oraz manifestowanie swojej indywidua
Gość 01.08.2013 09:48 Zgłoś
testowy komentarz: Wyznacznikiem stylu hipsterów jest między innymi ironiczny stosunek do mainstreamu oraz manifestowanie swojej indywidualności. A co myślą o tym stali bywalcy targów mody i designu, i czy sami również uważają się za hipsterów? Wzorem hipstera jest człowiek, który siedzi na Placu Zbawiciela, ewentualnie krąży w rejonie Powiśla. Zwykle jest ubrany w sposób niechlujny, ale niezwykle przemyślany. Kojarzy mi się z wyglądem menela i drogimi gadżetami.