W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne

Top wideo

Wiele przyszłych mam zastanawia się, czy może ćwiczyć w ciąży. Specjaliści nie widzą przeciwwskazań, pod warunkiem, że każdą aktywność skonsultujemy z lekarzem. Trening wzmacniający mięśnie ramion przyda się po urodzeniu dziecka, które będzie wymagało noszenia na rękach. Niewskazane są natomiast ćwiczenia brzucha, gdyż to utrudni powrócenie do figury sprzed ciąży.

By nie narażać się na wstrząsy, zrezygnujmy też z jazdy na rowerze. Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są też krwawienia oraz ciąże mnogie.

Źródło zdjęć: Shutterstock 


Komentarze (3)

Gość 31.05.2015 00:00 Zgłoś
boze ,żeby maluszkowi nic nie zrobić i boze trzeba uwazac ,na pieluszki,a później na odżywianie,bo maluszek może mieć roznobarwna kupke ,od zielonkawej o pomaranczowa,a na koniec będzie zabkowal jak trochę podrośnie i znow ta kupka ma jakiś zielonkawy kolor w biale kroki jak sadzicei co to może być,a ten drugi zabek jak fajnie rosnie?
Gość 27.05.2015 11:30 Zgłoś
Odżywiaj się zdrowo , jedz owoce i warzywa, jedz regularnie a ciąża będzie przebiegać super!. Ja urodzilam 3 dzieci, odżywialam się zdrowo, regularnie a wyniki mialam jak "u niemowlaka" -słowa lekarza. Zdecyduj się i ty, pamiętaj zdrowie Twoje i Twojego dziecka jest najważniejsze! Polecam zdrowe, smaczne odżywianie, dające witaminy i energię Polecam zdrowesniadanie.info/gberes ; jestemwellness.eu
jegomość 27.05.2015 09:03 Zgłoś
Czy jest mowa o ruchu posuwisto zwrotnym ?